دریافت مشاوره و برنامه غذایی برای کاهش یا افزایش وزن

درود بر شما هموطن گرامی

مراحل دریافت رژیم غذایی اینترنتی جهت کاهش یا افزایش وزن به صورت زیر می باشد :

-در جلسه اول با مشاوره از طریق تلفن اطلاعات فردی شما از جمله قد ، وزن ، نحوه و مقدار مواد غذایی مصرفی در طی روز ، بیماری ها و شرایط جسمی و روحی(دیابت ، بیماری قلبی و ... یا شرایطی نظیر شیردهی یا بارداری و .... و یا مشکلات روحی نظیر افسردگی ، اضطراب یا پرخوری عصبی )، علل شکست در رژیم های قبلی سوال می شود . آزمایشات برای شما در خواست یا از طریق اینترنت پاسخ آن در یافت و ملاحظه می شود . سپس با توجه به کلیه اطلاعات بالا یک برنامه غذایی برای شما ارسال و با پیگیری وزن شما مجددا بررسی و برنامه جدید ارسال تا به وزن دلخواه برسید .سپس با آموزش و ارسال برنامه نگه دارنده وزن شما در حد طبیعی حفظ خواهد شد .
با توجه به کلیه اطلاعات بالا اولین برنامه غذایی برای شما ارسال می گردد . در هفته بعد با اعلام وزن جدید از طرف شما برنامه غذایی با کالری جدید دریافت خواهید نمود .این روند تا رسیدن به وزن ایده ال ادامه می یابد و در انتها آموزش حفظ وزن از دست رفته و رژیم نگهدارنده دریافت خواهید نمود .

ـ جلسه اول با مشاوره تلفنی و تشکیل پرونده کامپیوتری و تنظیم برنامه غذایی و ارسال از طریق پست الکترونیک 30000تومان و جلسات بعدی 25000 تومان می باشد . شماره کارت جهت واریز مبلغ

6104337900744093ملت کارت

5894631853718468 رفاه کارت

لطفا پس از واریز مبلغ از طریق پیامک به شماره 09131172216 اطلاع دهید تا با شما تماس گرفته شود. ( افرادی که خارج از کشور هستند می توانند با اکانت واتس اپ همین شماره تماس حاصل فرموده و مراحل مشاوره و رژیم را طی نمایند.)

افرادی که بتوانند حضوری مراجعه کنند بهتر است از طریق اینترنت اقدام نکنند .

داشتن یک ترازوی دیجیتال و توزین با یک لباس مشخص و ثابت و در زمان مشخص (یعنی اگر اولین وزن صبح گرفته می شود با همان لباس وزن های بعدی هم صبح اندازه گیری شود ).


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


اسلایدر سهاسلایدر چهاراسلایدر یکاسلایدر دو
تغذیه و کودکان بیش فعال (قسمت اول)
دلایل بی اشتهایی در کودکان (قسمت اول)
غذاهایی که فکر می کنید سالمند (قسمت اول)
مصرف شیرینی و افسردگی در مردان
با آهسته غذا خوردن، کاهش وزن بیشتر و نفخ کمتر (قسمت اول)
دانستنی های تغذیه ای کنجد (قسمت اول)