در منزل بمانید و برنامه غذایی برای کاهش یا افزایش وزن دریافت کنید

درود بر شما

هدف از راه اندازی این قسمت این است که افرادی که به هر دلیلی دسترسی به خدمات دکترریسمانچیان در مطب را ندارند ، اعم ازاین که داخل یا خارج کشور باشند، بتوانند وزن خود را مدیریت نمایند . الیته بدیهی است که افرادی که بتوانند حضوری مراجعه کنند بهتر است از این طریق اقدام نکنند زیرا مشاوره چهره به چهره به مراتب از مشاوره راه دور تاثیر بیشتری خواهد داشت .(البته مورد فوق در حالت معمولی می باشد و با توجه به وضعیت کنونی و خطر کرونا از منزل پیگیر باشید بهتر است )

مراحل دریافت رژیم غذایی جهت کاهش یا افزایش وزن به صورت زیر می باشد :

- در جلسه اول با مشاوره از طریق تلفن و یا اسکایپ یا واتس آپ اطلاعات فردی شما از جمله قد ، وزن ، نحوه و مقدارغذای مصرفی در طی روز ، بیماری ها و شرایط جسمی و روحی(دیابت ، بیماری قلبی و ... و یا مشکلات روحی نظیر افسردگی ، اضطراب یا پرخوری عصبی یا شرایطی نظیر شیردهی یا بارداری و... ) سوال می شود . آزمایشات برای شما در خواست و پاسخ آن دریافت و ملاحظه می شود(در وضعیت فعلی اگر تمایلی به رفتن به آزمایشگاه ندارید آزمایش ضروری نیست ) . سپس با توجه به کلیه اطلاعات بالا اولین برنامه غذایی برای شما ارسال و در هفته بعد با اعلام وزن جدید از طرف شما ، شرایط مجددا بررسی و برنامه غذایی با کالری جدید دریافت خواهید نمود .این روند تا رسیدن به وزن ایده ال ادامه می یابد و در انتها ضمن آموزش حفظ وزن از دست رفته ، رژیم نگهدارنده دریافت خواهید نمود .در طول مدت کاهش وزن از پشتیبانی کامل اطلاعاتی توسط دکتر منصور ریسمانچیان برخوردار خواهید بود

هزینه ها :

ـ جلسه اول با مشاوره تلفنی و تشکیل پرونده کامپیوتری و تنظیم برنامه غذایی 65000 و جلسات بعدی 60000 تومان می باشد . شماره کارت جهت واریز مبلغ

6104337900744093 ملت کارت

لطفا پس از واریز مبلغ از طریق پیامک به شماره 09131172216 اطلاع دهید تا با شما تماس گرفته شود. ( افرادی که خارج از کشور هستند می توانند با اکانت واتس اپ همین شماره تماس حاصل فرموده و مراحل مشاوره و رژیم را طی نمایند.)

شرایط توزین :

داشتن یک ترازوی دیجیتال و توزین با یک لباس مشخص و ثابت و در زمان مشخص (یعنی اگر اولین وزن صبح گرفته می شود با همان لباس وزن های بعدی هم صبح اندازه گیری شود ).

حتی اگر ترازو هم ندارید به هیچ عنوان اجرای برنامه را فدای نداشتن اعداد نکنید . یعنی حتی بدون ترازو، اول برنامه غذایی را به دقت انجام دهید . دوم به فکر یک تحرک حدود 20 تا 30 دقیقه ایی منجر به تعریق باشید ( که البته داخل منزل هم از پوشیدن دمپایی یا کفش نرم ضخیم برای جلوگیری از آسیب مفاصل غافل نباشید) . سوم برای ارزیابی خود می توانید از یک متر پارچه ایی برای کنترل سایز ، از آینه برای مشاهده سایز و یا از لباس هایی که قبلا برای شما تنگ بوده آن هم نه هر روز بلکه هفته ایی یک بار استفاده نمایید .


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

مهسا گلشني [ 1393-10-05 ]
با سلام و وقت بخير: آقاي دكتر من مهسا گلشني هستم كه ١ جلسه نزد شما آمدم. متاسفانه برنامه اي كه براي من تهيه فرموده بوديد گم شد. از آنجايي كه ايران زندگي نميكنم، درخواست ارسال برنامه از طريق ايميل را دارم. با تشكر فراوان از شما.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
رژیم آنلاینمشاوره پوست و موکاهش وزن شصتکاهش وزن هفتاد
7 مراقبت از پوست و مو هنگام کاهش وزن (قسمت اول)
دلایل استپ وزن و راه رهایی از آن چیست؟ (قسمت اول)
انواع کربوهیدرات ها کدامند؛ کربوهیدرات پیچیده بخوریم یا ساده؟ (قسمت اول)
انواع کربوهیدرات ها کدامند؛ کربوهیدرات پیچیده بخوریم یا ساده؟ (قسمت چهارم)