دریافت مشاوره و برنامه غذایی برای کاهش یا افزایش وزن

درود بر شما هموطن گرامی

مراحل دریافت رژیم غذایی اینترنتی جهت کاهش یا افزایش وزن به صورت زیر می باشد :

-در جلسه اول با مشاوره از طریق تلفن اطلاعات فردی شما از جمله قد ، وزن ، نحوه و مقدار مواد غذایی مصرفی در طی روز ، بیماری ها و شرایط جسمی و روحی(دیابت ، بیماری قلبی و ... یا شرایطی نظیر شیردهی یا بارداری و .... و یا مشکلات روحی نظیر افسردگی ، اضطراب یا پرخوری عصبی )، علل شکست در رژیم های قبلی سوال می شود . آزمایشات برای شما در خواست یا از طریق اینترنت پاسخ آن در یافت و ملاحظه می شود . سپس با توجه به کلیه اطلاعات بالا یک برنامه غذایی برای شما ارسال و با پیگیری وزن شما مجددا بررسی و برنامه جدید ارسال تا به وزن دلخواه برسید .سپس با آموزش و ارسال برنامه نگه دارنده وزن شما در حد طبیعی حفظ خواهد شد .
با توجه به کلیه اطلاعات بالا اولین برنامه غذایی برای شما ارسال می گردد . در هفته بعد با اعلام وزن جدید از طرف شما برنامه غذایی با کالری جدید دریافت خواهید نمود .این روند تا رسیدن به وزن ایده ال ادامه می یابد و در انتها آموزش حفظ وزن از دست رفته و رژیم نگهدارنده دریافت خواهید نمود .

ـ جلسه اول با مشاوره تلفنی و تشکیل پرونده کامپیوتری و تنظیم برنامه غذایی و ارسال از طریق پست الکترونیک 30000تومان و جلسات بعدی 25000 تومان می باشد . شماره کارت جهت واریز مبلغ

6104337900744093ملت کارت

5894631853718468 رفاه کارت

لطفا پس از واریز مبلغ از طریق پیامک به شماره 09131172216 اطلاع دهید تا با شما تماس گرفته شود. ( افرادی که خارج از کشور هستند می توانند با اکانت واتس اپ همین شماره تماس حاصل فرموده و مراحل مشاوره و رژیم را طی نمایند.)

افرادی که بتوانند حضوری مراجعه کنند بهتر است از طریق اینترنت اقدام نکنند .

داشتن یک ترازوی دیجیتال و توزین با یک لباس مشخص و ثابت و در زمان مشخص (یعنی اگر اولین وزن صبح گرفته می شود با همان لباس وزن های بعدی هم صبح اندازه گیری شود ).


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

مهسا گلشني [ 1393-10-05 ]
با سلام و وقت بخير: آقاي دكتر من مهسا گلشني هستم كه ١ جلسه نزد شما آمدم. متاسفانه برنامه اي كه براي من تهيه فرموده بوديد گم شد. از آنجايي كه ايران زندگي نميكنم، درخواست ارسال برنامه از طريق ايميل را دارم. با تشكر فراوان از شما.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کویتیشناسلایدر سهآر افمیکرونیدلینگلیزر موهای زائد
غذاهایی که فکر می کنید سالمند (قسمت اول)
دلایل بی اشتهایی در کودکان (قسمت اول)
با آهسته غذا خوردن، کاهش وزن بیشتر و نفخ کمتر (قسمت اول)
تغذیه و کودکان بیش فعال (قسمت اول)
دانستنی های تغذیه ای کنجد (قسمت اول)
مصرف شیرینی و افسردگی در مردان