دکتر منصور ریسمانچیان

پزشک عمومی


سوالات پزشکی

جهت دریافت مشاوره و برنا

راه حلی برای چاقیهای موض

موردی با کاهش وزن بیش از 12 کیلوگرم

-- چندين سال بود كه ديسك كمر برايم درد شديدي بوجود آورده بود، به صورتي كه هر سال چندين بار بستري و نياز به استراحت مطلق داشتم و از تحرك باز ميماندم و بسیار سخت فعاليت روزمره زندگيم را ميگذراندم.

بر اثر كم تحركي و بالا رفتن وزن پاي چپم هم از ناحيه زانو متورم و دردناك شده بود.يكي از پزشكان به من گفت بايد وزنت را كم كني وگرنه روز به روز حالت بدتر ميشود.

به مطب آقاي دكتر رفتم.آن زمان اول بهمن سال 1387 بود كه من 75/700 كيلوگرم وزن داشتم حالا كه اين مطلب را مينويسم سوم مرداد 1388 است در اين مدت توانستم 12/200 كيلوگرم وزن كم كنم.

هرچند، چند كيلويي مانده تا به وزن سلامت برسم ولي در اين مدت زانويم كامل خوب شده، كمرم ديگر درد نمیكند، دارو مصرف نمیکنم و حتي هر روز يك ساعت پياده روي ميكنم.

در حال حاضر سالم، زرنگ و با نشاط هستم. فقط ميخواستم بگويم كه خواستن توانستن است. فقط بايد بخواهيم كه به سلامتي رسيده و از آن وضعيت بيرون بياييم.

ر. ا 52 ساله: شماره پرونده:4837


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
آر اف و تأثیر آن بر لاغریاخبار سلامتگالری عکسبیوگرافیمطالب و مقالات ورزشیکاهش وزن موفقآدرس مطبصفحه اصلیدریافت مشاوره و برنامه غنظرات و تجربه های مراجعه بخش تغذیهمطالب و مقالاتخلاصه جدید ترین مقالات تسوالات پزشکینظرات مراجعه كنندگان‌پیامهای کاربرانسایتهای دیگر