دکتر منصور ریسمانچیان

پزشک عمومی


سوالات پزشکی

جهت دریافت مشاوره و برنا

راه حلی برای چاقیهای موض

موردی با کاهش وزن 18 کیلوگرم در دوران شیردهی

بنام خدا وند جان و خرد
من ت. ک خانم 27 ساله که در دوران بارداری و پس از آن در شیر دهی به شدت دچار اضافه وزن شدم به صورتی که کاملا تغییر کرده بودم و هر کس که از قبل مرا می شناخت با دیدن من تعجب می کرد و من از نوع برخورد اطرافیان به شدت ناراحت می شدم .

زمانی که فرزندم 2 ماهه بود به توصیه خواهرم مبنی بر مشاوره برای تغذیه با وزن حدود 80 کیلو گرم به مطب دکتر منصور ریسمانچیان مراجعه کردم .ایشان با در نظر گرفتن دوران شیردهی میزان اضافه وزن مرا برآورد نموده و برای من برنامه غذایی مخصوص دوران شیردهی تجویز کردند و آزمایشات لازم را نیز درخواست کردند تا اگر کمبودی در بدن من وجود دارد جبران گردد .

با تجویز برنامه غذایی و دارو های آهن و کلسیم و مولتی ویتامین دوران شیر دهی و در طی 5 ماه (آبان 92 تا فروردین 93) نه تنها به روند شیر دهی به فرزندم خللی وارد نشد بلکه با تغذیه صحیح و تحرکی که ایشان تاکید کرده بودند به وزن ایده آل خودم در قبل از بارد اری رسیدم واکنون حتی با رژیم نگه دارنده و تحرک از وزن ایده آل هم که 64/6 بوده به 62/8 نیز رسیده ام. در حال حاضر تحت درمان نگه دارنده هستم و کمال تشکر را از دکتر منصور ریسمانچیان دارم .

شماره پرونده 15253


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیمطالب و مقالات ورزشیکاهش وزن موفقآر اف و تأثیر آن بر لاغریاخبار سلامتگالری عکسآدرس مطبصفحه اصلیدریافت مشاوره و برنامه غنظرات و تجربه های مراجعه بخش تغذیهمطالب و مقالاتخلاصه جدید ترین مقالات تسوالات پزشکینظرات مراجعه كنندگان‌پیامهای کاربرانسایتهای دیگر