کاهش وزن موفق (مورد هفتم ) ـ با کاهش وزن 13 کیلوگرم

بسیاری از مردم پس از شروع رژیم، دیگر غذا خوردن را یك اولویت مهم در زندگی شان نمیدانند و آن را به یك موضوع جنبی تبدیل میكنند و برنامه غذا خوردنشان را در میان كارهای روزانه شان میگنجانند و حتی عادتهای غذایی كه به نظر شا ن موجب بهتر شدن رژیم است را شروع میكنند... ،در حالی كه فقط به افزایش وزنشان كمك كرده اند.

اما من خیلی خوشحال هستم كه پس از مدتها كلنجار و بررسی توانستم راه درست را انتخاب نمایم و با اعتماد به نفس و مساعدت جناب آقای دكتر توانستم در سن 18 سالگی وزنم را در عرض 14 هفته از 75 كیلوگرم به 62 كیلوگرم - بدون هیچ عارضهای- كاهش دهم و به وزن ایده آل خود برسم.

البته این موضوع را بایستی متذكر شوم كه اراده و عزم راسخ هر فرد است كه تأثیر بسیار زیادی در یك رژیم كامل و سالم دارد چون اگر خود شخص خواهان رسیدن به اندامی متناسب نباشد و انگیزهای برای او ایجاد نشود هرگز نمیتواند به اندامی متناسب دست یابد، كه من این ایجاد انگیزه را حاصل زحمات بی دریغ و دلسوزانه ی جناب آقای دكتر منصور ریسمانچیان میدانم و به همة دوستان خوبم توصیه میكنم دیگر رژیمهای نا مناسب و بی انگیزه را كه هیچ اساس و پایهای ندارد كنار گذاشته و به فكر رژیم غذایی باشید، كه آسیبی به سلامت جسمی و روحی و روانی شما وارد نكند چرا كه عقل سالم در بدن سالم است.

آ. ر شماره پرونده 2599


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


اسلایدر چهاراسلایدر یکاسلایدر سهاسلایدر دو
با آهسته غذا خوردن، کاهش وزن بیشتر و نفخ کمتر (قسمت اول)
تغذیه و کودکان بیش فعال (قسمت اول)
غذاهایی که فکر می کنید سالمند (قسمت اول)
دانستنی های تغذیه ای کنجد (قسمت اول)
مصرف شیرینی و افسردگی در مردان
دلایل بی اشتهایی در کودکان (قسمت اول)