دکتر منصور ریسمانچیان

پزشک عمومی


سوالات پزشکی

جهت دریافت مشاوره و برنا

راه حلی برای چاقیهای موض

کاهش وزن موفق (مورد هفتم ) ـ با کاهش وزن 13 کیلوگرم

بسیاری از مردم پس از شروع رژیم، دیگر غذا خوردن را یك اولویت مهم در زندگی شان نمیدانند و آن را به یك موضوع جنبی تبدیل میكنند و برنامه غذا خوردنشان را در میان كارهای روزانه شان میگنجانند و حتی عادتهای غذایی كه به نظر شا ن موجب بهتر شدن رژیم است را شروع میكنند... ،در حالی كه فقط به افزایش وزنشان كمك كرده اند.

اما من خیلی خوشحال هستم كه پس از مدتها كلنجار و بررسی توانستم راه درست را انتخاب نمایم و با اعتماد به نفس و مساعدت جناب آقای دكتر توانستم در سن 18 سالگی وزنم را در عرض 14 هفته از 75 كیلوگرم به 62 كیلوگرم - بدون هیچ عارضهای- كاهش دهم و به وزن ایده آل خود برسم.

البته این موضوع را بایستی متذكر شوم كه اراده و عزم راسخ هر فرد است كه تأثیر بسیار زیادی در یك رژیم كامل و سالم دارد چون اگر خود شخص خواهان رسیدن به اندامی متناسب نباشد و انگیزهای برای او ایجاد نشود هرگز نمیتواند به اندامی متناسب دست یابد، كه من این ایجاد انگیزه را حاصل زحمات بی دریغ و دلسوزانه ی جناب آقای دكتر منصور ریسمانچیان میدانم و به همة دوستان خوبم توصیه میكنم دیگر رژیمهای نا مناسب و بی انگیزه را كه هیچ اساس و پایهای ندارد كنار گذاشته و به فكر رژیم غذایی باشید، كه آسیبی به سلامت جسمی و روحی و روانی شما وارد نكند چرا كه عقل سالم در بدن سالم است.

آ. ر شماره پرونده 2599


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیمطالب و مقالات ورزشیکاهش وزن موفقآر اف و تأثیر آن بر لاغریاخبار سلامتگالری عکسآدرس مطبصفحه اصلیدریافت مشاوره و برنامه غنظرات و تجربه های مراجعه بخش تغذیهمطالب و مقالاتخلاصه جدید ترین مقالات تسوالات پزشکینظرات مراجعه كنندگان‌پیامهای کاربرانسایتهای دیگر