دکتر منصور ریسمانچیان

پزشک عمومی


سوالات پزشکی

جهت دریافت مشاوره و برنا

راه حلی برای چاقیهای موض

کاهش وزن موفق (مورد هشتم ) ـ با کاهش وزن 19 کیلوگرم

از اواخر سال 84 برنامه کاهش وزن را زیر نظر آقای دکتر ریسمانچیان آغاز کردم. من علاوه بر اضافه وزن با مشکل کمر درد هم مواجه بودم ولی با پیگیری دقیق و پیروی از توصیههای دکتر پس از یکسال به وزن مناسب و مطلوب رسیدم.

لازم به ذکر است من قبل از مراجعه به دکتر، یکی دو بار از روشهای دیگری برای کاهش وزن استفاده کرده بودم ولی برنامه غذایی جدید به نظر کاملتر، سالمتر و البته راحتتر بود.طبق محاسبات دکتر، من 19 کیلو اضافه وزن داشتم ولی با وجود این از انواع غذاها، خوراکیها و میوهها به جز خوراکیهای مضر استفاده میکردم. حال میتوانم بگویم که با پیروی از اين برنامه، با نشاطتر و پر انرژیتري از قبل هستم. در ضمن خانواده من هم علاقهمند به ادامة اجرای برنامههای غذایی من میباشند، چون در آن تنوع وجود دارد.

در طول دوره کاهش وزن نه تنها با هیچ مشکلی از قبیل ناراحتی معده، افت فشار یا خستگی ناشی از دورة طولانی رژیم روبرو نشدهام، بلکه از مزایایي همچون ترک عادات غلط غذایی و از وضعیت خوب جسمی و روحی بهرهمند شدهام.

من از همة کسانی که با مشکل یا بهتر بگویم بیماری چاقی روبرو هستند میخواهم هر چه سریعتر به درمان خود بپردازند، زیرا چاقی مادر همة بیماریهاست و زنگ خطری برای سلامتی به حساب میآید. از ایشان میخواهم با اراده قوی با توجه به نصایح پزشک به وزن سلامت خود برسند. در پایان از زحمات و توصیههای دلسوزانه جناب دکتر تشکر و قدردانی میکنم.

ف .م شماره پرونده 2544


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیمطالب و مقالات ورزشیکاهش وزن موفقآر اف و تأثیر آن بر لاغریاخبار سلامتگالری عکسآدرس مطبصفحه اصلیدریافت مشاوره و برنامه غنظرات و تجربه های مراجعه بخش تغذیهمطالب و مقالاتخلاصه جدید ترین مقالات تسوالات پزشکینظرات مراجعه كنندگان‌پیامهای کاربرانسایتهای دیگر