کاهش وزن موفق (مورد هشتم ) ـ با کاهش وزن 19 کیلوگرم

از اواخر سال 84 برنامه کاهش وزن را زیر نظر آقای دکتر ریسمانچیان آغاز کردم. من علاوه بر اضافه وزن با مشکل کمر درد هم مواجه بودم ولی با پیگیری دقیق و پیروی از توصیههای دکتر پس از یکسال به وزن مناسب و مطلوب رسیدم.

لازم به ذکر است من قبل از مراجعه به دکتر، یکی دو بار از روشهای دیگری برای کاهش وزن استفاده کرده بودم ولی برنامه غذایی جدید به نظر کاملتر، سالمتر و البته راحتتر بود.طبق محاسبات دکتر، من 19 کیلو اضافه وزن داشتم ولی با وجود این از انواع غذاها، خوراکیها و میوهها به جز خوراکیهای مضر استفاده میکردم. حال میتوانم بگویم که با پیروی از اين برنامه، با نشاطتر و پر انرژیتري از قبل هستم. در ضمن خانواده من هم علاقهمند به ادامة اجرای برنامههای غذایی من میباشند، چون در آن تنوع وجود دارد.

در طول دوره کاهش وزن نه تنها با هیچ مشکلی از قبیل ناراحتی معده، افت فشار یا خستگی ناشی از دورة طولانی رژیم روبرو نشدهام، بلکه از مزایایي همچون ترک عادات غلط غذایی و از وضعیت خوب جسمی و روحی بهرهمند شدهام.

من از همة کسانی که با مشکل یا بهتر بگویم بیماری چاقی روبرو هستند میخواهم هر چه سریعتر به درمان خود بپردازند، زیرا چاقی مادر همة بیماریهاست و زنگ خطری برای سلامتی به حساب میآید. از ایشان میخواهم با اراده قوی با توجه به نصایح پزشک به وزن سلامت خود برسند. در پایان از زحمات و توصیههای دلسوزانه جناب دکتر تشکر و قدردانی میکنم.

ف .م شماره پرونده 2544


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


اسلایدر سهاسلایدر یکاسلایدر چهاراسلایدر دو
دانستنی های تغذیه ای کنجد (قسمت اول)
تغذیه و کودکان بیش فعال (قسمت اول)
با آهسته غذا خوردن، کاهش وزن بیشتر و نفخ کمتر (قسمت اول)
مصرف شیرینی و افسردگی در مردان
دلایل بی اشتهایی در کودکان (قسمت اول)
غذاهایی که فکر می کنید سالمند (قسمت اول)