با زنجبیل به جنگ چربی شکم


امروزه چربی شکم به یکی از مشکلات عمده بین مردان و زنان تبدیل شده است. و خبر خوب این است که زنجبیل می تواند به طور مؤثری این چربی های مزاحم ( چربی شکم ) را از بین ببرد.خوردن زنجبیل و یا نوشیدن آب زنجبیل تمایل به پرخوری را کاهش داده و همچنین می تواند احساس سیری ایجاد کند.عدم تعادل هورمونی و استرس طولانی مدت می تواند سبب افرایش سطح هورمون کورتیزول در خون و درنتیجه از بین بردن تعادل سیستم ایمنی و متابولیسم شود.زنجبیل مانع از تولید کورتیزول در بدن می شود. سطح بالای کورتیزول باعث افزایش وزن شده که از بین بردن چربی شکم را سخت می کند.مصرف زنجبیل به بازگرداندن تعادل داخلی بدن و بهبود تندرستی و کاهش وزن کمک می کند. طعم متمایز و تیز زنجبیل می تواند به طور طبیعی به افزایش سطح انرژی ذهنی و جسمی شما کمک کند.

چگونگی استفاده از زنجبیل برای کاهش وزن
اگر می خواهید از زنجبیل به عنوان ابزاری برای کاهش وزن استفاده کنید، این دستورالعمل های ساده را دنبال نمایید:
قبل از صرف غذا، ابتدا یک تکۀ نازک ریشه زنجبیل را بجوید. این کار به طور مؤثری به شما کمک می کند تا متابولیسم خود را طبیعی کنید. جویدن زنجبیل عمل هضم را تحریک کرده، تولید کورتیزول در بدن را کاهش می دهد. با جویدن زنجبیل می توانید انرژی خود را افزایش دهید.همچنین می توانید تکۀ کوچکی از زنجبیل را رنده کنید و با آبِ یک لیمو در ظرف ریخته و مخلوط کنید. خوردن چند قاشق از این مخلوط قبل از هر وعدۀ غذایی می تواند در کنترل اشتها و بهبود هضم کمک کند.

به عبارت دیگر، می توانید چای لیمو زنجبیل درست کنید. لیمو به طور مؤثری در کاهش وزن کمک می کند.مصرف زنجبیل قبل از هر وعدۀ غذایی را محدود نکنید. به منظور افزایش مصرف زنجبیل، از زنجبیل به عنوان ادویه هنگام پخت غذا استفاده کنید. پختن زنجبیل برای مدت کوتاهی مزایای سلامتی را افزایش می دهد.خوشبختانه زنجبیل دارای طعم خوبی است و لازم نیست برای بهره بردن از تمام مزایای آن با مواد دیگری مخلوط شود.البته لازم به ذکر است که داشتن برنامه غذایی و نحرک اساس هر کاهش وزنی است و بدون آن هر تلاشی بیهوده است .
از این مطالب برای سلامتی ، بهبود شیوه زندگی و پیشگیری از بیماری های خود و عزیزانتان استفاده فرمایید و در صورتی که مطلب را مفید تشخیص دادید لطفا آن را به اشتراک بگذارید و ما را به دیگران معرفی نمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کاهش وزن شصترژیم آنلاینمشاوره پوست و موکاهش وزن هفتاد
انواع کربوهیدرات ها کدامند؛ کربوهیدرات پیچیده بخوریم یا ساده؟ (قسمت اول)
7 مراقبت از پوست و مو هنگام کاهش وزن (قسمت اول)
انواع کربوهیدرات ها کدامند؛ کربوهیدرات پیچیده بخوریم یا ساده؟ (قسمت چهارم)
دلایل استپ وزن و راه رهایی از آن چیست؟ (قسمت اول)